Bagażniki

Niekiedy nie opłaca się kupować bagażnika samochodowego, wtedy całkiem dobrze skorzystać z oferty firmy, która je wypożycza. Bardzo dobra wypożyczalnia bagażników dysponuje zwykle szerokim asortymentem, dostosowanym pod wymagania i gusta różnych klientów.
Najpopularniejszym typem bagażnika jest autobox. Nadają się one do różnych potrzeb transportowych, a wykorzystywanie z nich jest zwykle łatwe i komfortowe. Wypożyczenie można zarezerwować sobie poprzednio, tak aby w dniu wyjazdu mieć pewność, że posiadamy właściwe miejsce do przewozu, w szczególności nieszablonowych przedmiotów.
Z reguły odbierając box w wypożyczalni powinno się mieć zamontowany bagażnik bazowy. Wypożyczalnia bagażników może wypożyczyć za dodatkową opłatą belki poprzeczne potrzebne do zamontowania boxa, ale wyłącznie do samochodów posiadających normalnestandardowe relingi dachowe. Oferta wypożyczalni bagażników powinna obejmować boxy o różnej pojemności od 300 do dosłownie 600 litrów oraz dodatkowo w różnorakich rozmiarach. Ładowność ich jest zwykle niewielka i nie powinna przekraczać 75 kg, jednakże jest to bardzo dobre rozwiązanie w przypadku przewożenia przedmiotów niewymiarowych np. nart. Cena bagażników zależą od rodzaju boxa , a dodatkowo ilości dni, na które go wypożyczamy. Wypożyczalnie najczęściej żądają kaucji, która zwracana jest przy zwrocie bagażnika. Oferta wypożyczalni bagażników powinna obejmować boxy o różnej pojemności od 300 do dosłownie 600 litrów , a dodatkowo w różnorakich rozmiarach. Ładowność ichniejszym jest zwykle niewielka i nie powinna przekraczać 75 kg, natomiast jest to świetne rozwiązanie w przypadku przewożenia przedmiotów niewymiarowych przykładowo. nart. Cena bagażników zależą od rodzaju boxa oraz ilości dni, na które go wypożyczamy. Wypożyczalnie najczęściej żądają kaucji, która zwracana jest przy zwrocie bagażnika.
Warto zobaczyć: boxy dachowe.